| Meowww a întrebat:

Heii! Peste cateva zile plec la tara si acolo o sa stau toata ziua cu 3 fete. Imi puteti da idei de activitati pe care sa le facem ca sa nu ne plictisim? big grin Cele mai multe primesc funda.

4 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

De la 18 ani in sus : xex
Sub 18: ce zice dydu1

| dydu01 a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

laughing Poti sa faci si altceva de la 18 ani in sus...

| dydu01 a răspuns:

Buna! pai.
1. Pai puteti sa va uitati la un film.
2. Sa jucati carti
3. Sa barfiti laughing)
4. Sa organizezi un picnic
5. Sa mergi la strand impreuna cu prietenii ta.
6.Sa te indulcesti cu o inghetata, sa mananci pepene rosu si galben sau alte fructe de sezon;
7.Sa mergi la pescuit si ramai sa dormi la cort in noaptea respectiva;
8.Sa dormi intr-un balansoar dupa ce ai luat pranzul
9.Sa te uiti la stele intr-o noapte superba de vara cu prietenii tai happy
10. Faceti poze. puneti.le pe facebook laughing)
11.Ascultati muzica. thinking
Si cam atat...thinking
:*

| FlowerRoseRose a răspuns:

Depinde, cati ani aveti?