| DraaaagooooS a întrebat:

Vreau sa fac abdomen cat mai rapid 7-14 zile...cate abdomene sa fac pe zi? nu conteazza suport oricat ..si vreau sa fac si muschi la maini si picioare cat mai repede

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

laughing) de ar fi asa simplu toti am fi musculosi...trebuie timp, munca mancare somn si rabdare laughing nu reusesti altfel

| andreeaemilia a răspuns:

Ia-ti aparat de masaj din ala Relax and tone de la topshop, e foarte eficient. Daca nu fa cat de multe abdomene poti happy

| MankoBreaker a răspuns:

Nu poți într-un timp atât de scurt.

| Dexter94 a răspuns:

Man nu conteaza cat faci numai falaughing