| Emil_Marian_1993 a întrebat:

Vreau sa iau steroizi 2-3 luni ce tip imi recomandati? Mentionez ca fac si facultate si lucrez si full time deci nu prea am timp de sala de prea multe ori probabil o sa ma bazez pe exercitii facute acasa gen flotari, abdomene sau tractiuni atunci cand e nevoie.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Steroizi poti lua de care vrei tu, doar sa iei si viagra+pastile de inima daca ai o viata sexuala activa.Nu de alta, dar dupa steroizi slabe sanse sa mai ai asa ceva laughing

| Emil_Marian_1993 explică (pentru FABULOSUL6000):

Pai nu am de gand sa iau mai mult de 2-3 luni si gata.

| PeFuga a răspuns:

Recomand sa lasi prostiile deoparte. Pentru ce in lume ai avea nevoie de asa ceva?