| Andreea0612 a întrebat:

Vreau sa imi iau de la farmacie o solutie pentru cosuri. Care este mai buna? Ce imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| LadyDee89 a răspuns:

Ia trimitere de la med de fam pentru la dermato! Dupa ce te vede medicul iti zice ce si cum!

| Ucv_Denis_2001 a răspuns:

Buna, eu folosesc o soluție care se aplica după spălarea tenului si chiar funcționează gerovital plant (Gel spumant purifiant) Nu stiu sigur cat costa dar pana in 20 de lei... Daca te-am ajutat aștept funta

| Elitulii a răspuns:

Eu iti recomand ceva ce am incercat pe pielea mea si pot spune ca aspectul "cosurilor" s-a ameliorat vizibil.Este un gel de curatare si o crema (la roche-posay din gama effaclar). Gelul costa in jur de 19 lei 100 ml, iar crema 50-60 lei 40 ml depinde de la ce farmacie o achizitionezi. Sper ca te-am ajutat!

| ursuletul46 a răspuns:

Eu folosesc Zineryt ...Costa in jur de 30 de lei si pentru tenul mru este foarte bun, dar ai grija! Daca ti-l cumperi dupa ce te clatesti sa te dai cu o crema hidratanta sau un ulei fiindca usuca foarte rau pielea.Eu folosesc ulei de migdale

| NonK a răspuns:

Zenarit este bun.