| Ella27 a întrebat:

Heelpppppp! Vreau si eu o solutie buna pentru cosuri. Funda ♥

Răspuns Câştigător
| Emmeii a răspuns:

Bună.
Este la farmacie, o soluţie foarte bună pentru acnee şi coşuri ( eu o folosesc pentru coşuri, nu am acnee şi este foarte eficientă ).
Soluţia se numeşte Zineryt şi are un preţ ceva mai ridicat, ce-i drept, în jur de 30 de lei, însă merită şi te ţine ceva timp.

Pa pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amestecă un sfert de mâr ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

| nutzic a răspuns:

Zineryt, Skinoren la fel si tinctura de galbenele..sunt foarte eficiente!

| cokko a răspuns:

Buna, o sa-ti para prostesc, dar crede-ma e foarte eficient....solutia magica se numeste MIBAZON, si se gaseste la farmaciile veterinare.....cauta pe net mibazon si verifica, ca nu te mint sau mai stiu eu ce, cand mi-a zis o prietena de unde sa iau aceasta solutie am izbucnit in ras, da e foarte buna, am incercat-o si eu, si inca o mai folosesc cand imi mai apare cate un cos din cauza menstruatiei