| Gelu6999 a întrebat:

Vreau să mă angajez, la analize va ieși că am consumat THC?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde cat timp ai consumat si daca exista o perioada mai mare, anterioara analizelor in care n-ai mai consumat.
Daca ai consumat de mai multe ori si aproape pana la data analizelor atunci vei fi pozitiv pentru consum.

| Gelu6999 explică (pentru Ioandelasal):

Exista vreo metoda de-a elimina substanta mai repede din corp?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Gelu6999):

Nu stiu, nu sunt medic. Cauta pe internet si aproape sigur o sa gasesti sau vorbeste cu un medic.