| deya90 a întrebat:

Vreau sa ma apuc de dans...stie cineva o scoala buna de dans? da-mi si mie recomandari

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Rihanna18 a răspuns:

Buna

Sunt din Maneciu... si practic dansuri in valeni de 8 ani...

Nu este scoala, ci cursuri.
Daca vrei scoala trebuie sa te inscri la vre un liceu de coregrafie.

Eu una acolo ma incriu...priactic si dnasuri si balet

acum de preferintele fiecaruia

| tabularassa100 a răspuns:

Buna eu sunt din oradea si fac dans sportiv. poate sti in ce consta, eu ti-as recomanda dansul sportiv:cha cha, jive, samba, etc. e frumos, participi la concursuri si e o mica viata

| AnaOneBeat a răspuns:

Depinde in ce oras esti si ce stiluri vrei sa inveti. Daca te intereseaza street dance si coregrafie iti recomand asa :
oradea - reply dance studio
constanta - daimonds club
bucuresti - onebeat dance studio
da-ne add pe onebeatdancestudio si te ajutam noi