| MadalinLostRoad a întrebat:

Vreau sa ma apuc de meditatie de imputernicire dar nu stiu ce trebuie sa fac, ce imi recomandati? scuzati categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ProGaMeR21 a răspuns:

Fa zilnic 30 abdomene, 10 flotari si pe zi ce trece le maresti cu inca 10. Apoi cand te simnti plictisit ridica si tu niste greutati.Dar daca te simnti in stare! Si apoi faci putini musichi si te duci la salawinking

| ProGaMeR21 a răspuns:

Aa laughing totusi funda big grin