| dEaaax a întrebat:

Vreau sa ma ingras! Am 1.73 si 50 de kg. :-s. Ceva diete de ingrasare stiti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Baga Shaorma! (vorba unora) lasand glumele la o parte, sa te ingrasi e usor, dar sa slabesti nu e, nu iti trebuie decat sa mananci mult, peste masura (fara sa exageram) si gata.

5 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

Hei si eu am aceeasi problema nu ma ingras deloc... si bag numa` shaorma si mec mec mec laughing ba chiar mi se face foame din 2 in 2 ore laughing am 1. 69 si de la 54 cat aveam luna trecutaraised eyebrows am 50 kg :-s si vreau sa pun pe mine laughing o sa urmaresc intrebarea big grin

| Noonee a răspuns:

Ce e mai bun decat ciOrba, doar kebab`ul si shaOrma

Doar kebab`ul si shaOrma e mai bune decat ciorba laughing

| ing3ras a răspuns:

Cumpara de la farmacie Peritol si o sa te ingrasi happy Primele 2 zile cand il iei iti produce somnolenta, dar apoi nu mai ai probleme, iti da pofta de mancare si o sa te ingrasi garantat happy

| annaanne3 a răspuns:

Nu exista diete de ingrasare?!?!
baga si tu in tine vorba lui Jaje.
Mec mec mec

| XeeD a răspuns:

Kebap soro...