| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma ingras vreo 5 kg. Mananc destul dar nu se pune nimic pe mine. Inafara de a baga in mine pana nu mai am aer, ceea ce si fac dar fara solutii, ceva metode pentru a mai pune pe mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Practicarea unui sport și sfaturile unui medic în nutriție.
Pa, pa.

soothe
| soothe a răspuns:

De acord cu Mina.

| Mina a răspuns:

Sunt in aceeasi situatie. Nu iti recomand sa iei cine stie ce pastile. Eu una, nu as lua! Poate regreti mai tarziu. Eu am de gand sa ma ingras cu ajutorul sportului.batting eyelashes Macar de 3 ori pe saptamana, dau muzica tare si incep serios treaba. Cand am timp, vreau sa alerg. Chiar te sfatuiesc sa te apuci de sport, dupa ce faci goleste frigiderul. Te vei ingrasa frumos, uniform si vei pune numai muschi pe tine. happy

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Ma anonimlaughingdk mananci rep nu se pune dk mananci incet e normal sa se puna, du`te la doktora de fam sa-ti recomande ceva, sigur iti va da ceva vitaminetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Degeaba mananci mult daca mananci incet.Ca sa te ingrasi trebuie si sa mananci ca sa te saturi si sa mananci repede ca daca mananci incet nu se pune mai nimic pe tine.Incerca sa mananci cat se poate de repede.

Răspuns utilizator avertizat