| fuckThisLife a întrebat:

Vreau sa merg la ct, din cate am inteles trebuie la casa armatei la dermatolog.am 3 negi si vreau sa scap de ei prin laser. vreau sa stiu aproximativ cat ma costa si cat de dureros e...am auzit ca e singura metoda prin care scapi de ei definitiv si nu iti raman cicatrici.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a nu mai da bani la farmacie si pe lasere folosesti urmatorul "vindecator": te freci cu coaja verde de nuca de mai multe ori pe locul unde ai negii pana iti dispar.Vor functiona sigur.

| Floryna_2537 a răspuns:

Nu este dureros și nici nu rămâne nici o cicatrice
Du-te la farmacie și cauta ceva pentru înghețarea negilor