| DianaPuipufos a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cate ceva despre tatuajele scoase cu laserul. Am un tatuaj pe care nul mai vreau si nu as vrea sa facaltul deasupra. As vrea sa-l scot cu laserul. Stie cineva mai multe? Cat costa, unde se face, daca raman cicatrici. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Pretul este de aproximativ 90 de euro pe sedinta, iar procesul se realizeaza in mai multe, asta depinzand de complexitatea tatuajului si de culori. Locul acela nu va mai arata niciodata ca nou, iar unele culori nu pot fi scoase complet (in special cele aprinse) si va ramane o cicatrice care se va mai estompa putin in timp. Din cate am auzit, toata procedura doare, insa nu este ceva insuportabil. Despre locatie nu iti pot da informatii, fiindca nu stiu niciun astfel de centru.

1 răspuns:
| Lightsnow a răspuns:

Da stiu eu.Sa te gandesti bine inainte sa iti faci un tatuaj. O seara placuta!