| ResidentEvil a întrebat:

Vreau sa merg la un doctor sportiv de stat. Am avut piciorul rupt si am nevoie de un program de recuperare ca sa reincep antrenamentele. Unde as putea sa ma duc? ( Stau in Bucuresti)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| AlexRv a răspuns:

Buna.

Nu cred ca exista specialitatea de ''doctor sportiv''. Dar exista medici care se ocupa concret de reabilitatia pacienților. happy