| JustMe47 a întrebat:

Vreau sa slabesc 6-10 kg in vara. Am abonament la sala, dar imi trebuie o dieta si un program de exercitii. Ce recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Eu zic ca daca tot ai abonament la sala incearca sa ceri sfatul instructorului de acolo. Daca mergi la o sala acreditata sigur vei gasi persoane calificate care sa iti dea un regim de exercitii si o dieta special concepute pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat