| gaby_4718 a întrebat:

VREAU SA SLABESC. si pentru asta am nevoiie de ajutorul vostru. cum incep? ce trebuie sa mananc? si ce exercitii trebuie sa fac? ajutor... daca se poate si un site ceva pentru exercitii.
multumesc. DAU funditabig grinbig grinbig grinbig grin pentru cel mai corect si eficient raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| cristianorudi7 a răspuns:

Esti destul de frumoasa si asa
in leg cu slabitul, ar trebui sa mananci fructe, peste, salate, sa alergi si u putin si sa faci ktv abdomene si ex din astea

km asa ar fi

funda plsss

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bună!
Eu am mers la sală timp de o lună şi am dat jos 7 kg.Acum nu ştiu cam câte ai putea să slăbeşti tu, căci asta depinde de oricare organism. A, şi încă ceva : nu am mai mâncat după 5 seara şi am redus din dulciuri.
Baftă la slăbit şi sărbători fericite!

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Intra aici poate gasesti ceva ce te poate ajuta:
http://www.tpu.ro/beauty/cum-sa-slabesc-rapid/
Sper ca te'am ajutat:D Fundita?!:)

| Flory200 a răspuns:

Pai trebuie sa mananci salata de varza, legume cat mai multe, sa faci sport cu efort fizic cat mai mare si sa nu mananci paine, grasimi, dulciuri, paste fainoase si cam atatwinkingbig grin

| ofetitza a răspuns:

Ca sa slabesti nu e numaidecit sa faci exercitii obositoare. ia incearca pilates http://www.youtube.com/watch?v=ZopL5-P8zgs
maninca normal. DES SI PUTIN.sa te scoli de la masa inca fiindu-ti foame.fii mereu in miscare.sa nu te starui sa maninci chimicale.cit mai natural.de la produsele naturale nu te ingrasi asa cum te ingrasi de la cele ce contin chimicale...
sper ca ti-am fost de ajutor.