| mygirllady a întrebat:

Vreau sa stiu daca a facut cineva sedinte de masaj pentru abdomen si solduri.chiar a slabit? oare ti se subtiaza talia? in cat timp? si daca ai facut cat ai platit? Te rog ajuta-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| andreuxxaa9095 a răspuns:

Eu am facut impachetari reci, 4 sedinte si in talie am slabit 5 cm prima sedinta, a doua 2, a treia tot 2, iar la ultima nimic...costa 40 lei sedinta...si DA clar se subtiaza talia thinking si la solduri am dat jos in cele 4 sedinte 7 cm.:X. fara dieta, doar beam mai multa apa plata ca de obicei si ma mentineam cu aceleasi dimensiuni. sper sa ti fie de ajutor bafta :*

1 răspuns:
| AndrogynBeauty a răspuns:

Am cunoscut persoane care au făcut asemenea masaje. Nu dau rezultate decât dacă le coroborezi cu diete, mişcare în aer liber (alergare, mers). Dacă vrei o talie excelentă, poartă corset şi ţine dietă. E foarte ok.