| princess92 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de la cine a facut electrostimulari, pentru slabit:cat de eficienta e metoda, la cat timp se vad rezultate, iar daca e din bucuresti vreau sa stiu si eu cum se numeste salonul.Si as mai vrea sa stiu ce mai e bun pentru slabit(in cadrul remodelarii corporale la salon)si tot la fel:salon, pret, sedinte, Multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| patty32 a răspuns:

Da rezultate bune pentru tonifierehappy
Nu pentru slabit, deoarece nu elimina grasimea, ci tonifica muschiihappy
:*.