| iriinutzza a întrebat:

Vreau si eu un tratament naturist pentru a scapa de hemoroizii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Hemorzon si unguent de galbenele si propolis!

| PetreConstanta a răspuns:

Dumnezeule ai mila Du-te la doctor

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cica aloe vera este cel mai bun sa bei suc de aloe vera sau sa mananci planta sau sa iti aplici acolo pe locul respectiv.

| ellamarin a răspuns:

Aici gasesti tramanete si indicatii pentr hemoroizi : http://www.i-medic.ro/boli/hemoroizi

| cld2011 a răspuns:

Buna, e o crema foarte bune impotriva durerilor de la hemoroizi, este naturista http://www.produsenaturiste.ro/phytonod-crema-antihemoroidata-90g.html