| Andreeashine a întrebat:

Zilele acestea ar trebui sa imi vina ciclul, insa in loc de ciclu de 2 zile am o secretie de mucus maro. Nu este lichid, este doar mucus si se prezinta ca niste firisoare de culoare maro. Acum 2 zile am gasit pe chilot aceste pete, dar acum se pot observa si pe hartia igienica. Este din ce in ce mai abundent. Care poate fii cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Holy2010 a răspuns:

Porneste mai greu luna asta.
Poate au fost schimbari in stilul de viata. Alimentatie, efort fizic, ai fost bolnava...

| alexandraale22 a răspuns:

Bună. Stai liniștită, am pățit și eu așa, e un semn ca îți va veni ciclul, nu este nimic grav, nu ai de ce să te sperii. Nu va fi prima sau ultima oara când ți se v-a intampla asta. O zi frumoasă☺