| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

A mancat cineva vreodata sushi? Cum e?

Răspuns Câştigător
| mimi2000mimi a răspuns:

Este foarte bun! nu este este crud in piele de sarpe, ci peste usor afumat invelit in orez, avoccado sau castravette si o folie delicioasa din alge... iisi mai bun cu niste ghimbir marinat sau murat si putin sos de soia.(nu mult ca ii f sarat)funda?puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Peste*

| dana90 a răspuns:

Mie mi s-a facut greata depinde carnea cruda nu e pe gustul meu

| Lexuletz a răspuns:

Buna am mancat si este peste crud nu este stie cine ce dar totusi este bun, la fel ca si marinatul!

| ghostk1d a răspuns:

Orez,file de peste crud si putin sarat, are un gust mai deosebit, mai ciudat putin dar e ok