| o0ops_2090 a întrebat:

Am 15 ani, 1, 75 inaltime, si vreo 50 kg si as vrea sa stiu cum pot sa ma mai ingras putin si sa pun ceva muschi pe mine. Mananc de obicei de vreo 2, 3 ori pe zibig grin

Răspuns Câştigător
| missouri a răspuns:

Daca vrei sa faci muschi, du'te la sala.

Incearca sa faci cat mai mult sport.
Si mananca. Dar nu porcarii d'alea precum chips-uri si e-uri d'astea.
Mancare sanatoasa care sa te ajuta sa ai un organism sanatos si energia consumata la sala sa fie rasplatita cu niste muschi.winking

Bafta! happy

~ Missouri.

4 răspunsuri:
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Poti merge la sala. sau acasa daca ai "aparatura" aceea. Poti manca pe saturate. cei mai multi intreaba cum sa slebeasca laughing. sa mananci mult, iar in cateva zile o sa vezi o diferenta.winking succes

| Aysa19 a răspuns:

Fa salaa :p...

Pai ar mai trebuie ink 10 kg thinking Dar unii stii tear invidiaa:p...]

Pentru ca sunt multi cesi doresc kg tale happy...

Dar nu tiar strica s pui 10kg pe tine::p.

Mananca dulciuri

.

| @*iubitza*@ a răspuns:

Muschi nu stiu dar ca sa te ingras poti sa mananci multa paine si ciocolata seara.

| stefanradu a răspuns:

Salut oOops_2090,
Am scris un articol in care iti arat ce si cum sa mananci ca sa pui muschi. Il gasesti aici:
http://hunkbody.ro/top-10-strategii-nutritionale-pentru-masa-musculara/