| anonim_4396 a întrebat:

Am absolvit clasa noua in Republica Moldova si doresc sa-mi continui studiile in Romania la liceul de gastronomie a inginerului N. Nejloveanu as vrea sa aflu daca liceul dispune de camin.

1 răspuns:
| EUSIATIT a răspuns:

Da mai multe detalii. unde este acest ing etc etc. sincer multi dintre cei ce suntem pe site nu au auzit de acest de mine ing. poate te ajuta cineva dar e bine sa dai detalii caci te putem informa informindu ne si noi tot pe net sau telef adresa etc