| Lacramioara_6794 a întrebat:

Am cumparat de la magazin crema si foi pentru cremsnit. Am facut crema a iesit foarte buna apoi am pus-o peste foi am lasat o noapte prajitura la frigider si foile nu s-au inmuiat crying DE CE?

Răspuns Câştigător
| Zero a răspuns:

Buna lacramioara, pentru ca foile odata cu crema nor sa se imoaie incearca sa faci un sirop dulce dar sa nu pui prea multbatting eyelashes si dupa acea se vor inmuia dupa ce le pui la frigiderbatting eyelashes pupic sper sa mearga. pofta bunakiss

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Foile de cremes nu se inmoaie, ele trebuie sa fie crocante.

| BisUltras a răspuns:

Foile nu trebuie sa se inmoaie doar e cremes