| oanalarissa a întrebat:

Daca cineva va cumparat o prajitura iar aceea era stricata ce ati fi facut?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am dat de un caz asemanator dar din cate am vazut la stiri intr-o franzela era un sobolan, o bomboana avea o sarma in ea si un salam avea hartie igienica in loc de chestia aia alba care ar trebui sa fie. Daca tu patesti asa ceva te duci la protectia consumatorului sau OPC cum vrei sa-i zici.

| YumiSukinanda a răspuns:

As si vomitat laughing pai...i-as zice ca prajitura era stricata si si-ar cere scuze happy daca nu.vom fi dusmani toata viata! laughing

| Aesir a răspuns:

In mod sigur nu o mancam si o refuzam fara nici un pic de jena si intr-un mod diplomat. Decat sa ma imbolnavesc sau sa imi fie rau, prefer detasat sa refuz, plus de asta persoana respectiva care ti-a cumparat prajitura ar trebui sa isi ceara scuze ca ti-a dat ceva stricat.

| FlorinaOnt a răspuns:

As fi refuzat politicos, pentru ca pana la urma nu era vina lui daca a cumparat prajitura stricata...

| nykoletha1313 a răspuns:

Ai spun ca e trikata si nu vreau sa ma nanc asa ceva