| Alex_1359 a întrebat:

Am de facut niste pliante pentru la scoala, trebuie sa scriu un text in care sa invit niste profesori sa guste din mancare, dati-mi niste idei va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| Zapqa a răspuns:

Dragii mei profesori,
Va invit sa degustati cele mai rafinate si cele mai gustoase mancaruri de la scoala(scoala de unde vi tu).Nu a-ti mai vazut asa ceva niciodata, va garantez. Sper sa va placa si sa va simtiti bine degustand din aceste delicii culinare.
Cu drag,...(numele tau)
Sper sa ti-am fost de ajutor. Funda! happy

| Alex_1359 explică (pentru Zapqa):

Zapqa, da mi-ai fost de folos, dar mai astept si alte raspunsuri, sper sa nu te superi!

| Zapqa a răspuns (pentru Alex_1359):

NU funda?

| Alex_1359 explică (pentru Zapqa):

Mai astept raspunsuri, pana maine te rog potoleste-te, ma sperisad

4 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

Dragi Profesori
Va invit in data ** la ora** a lua parte la cea mai delicioasa surpiza culinara din anul acesta.(si mai zici ce se preagateste)