| Anonim297 a întrebat:

Am iphone 7 si este de culoare mată, din cauza husei, au ramas urme pe culoare si nu mai merg luate, imi puteti recomanda cu ce as putea curata o culoare mată?

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut, nu cred ca exista ceva sa scoata petele, sau urmele imprimate pe spate. Bine ar fi sa il duci la un Gsm de telefoane, decat sa faci altceva mai nasol, mai bine ii prezinti problema unui operator care iti va spune ce e de facut, si cam cat te-ar costa. Mult noroc!