| Akahskbw191ut2 a întrebat:

Am luat niște adidasi care îmi vin bine și nu îmi sunt mici. Ma incalt foarte ușor cu ei și ma descălț, de asemenea, foarte ușor. Problema este ca atunci când merg, aceștia ma bat în spatele piciorului și nu înțeleg de ce. Nu sunt de proasta calitate și nu mi s-a mai întâmplat pana acum asta. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.E posibil ca partea aceea la calcai sa fie mai inalta, sau e din cauza ca dureaza ceva pana cand papucul se da dupa forma piciorului tau.

| daniela1107 a răspuns:

Sunt niste plasturi din silicon speciali și poartă șosete până se mai lasă

| Karina17K a răspuns:

Pune-ți un plasture până se mai lasă