| Jocker125473 a întrebat:

Am o centrala Ariston Matis 24, de azi nu îmi mai merge, presiunea o am la 2... Când dau sa o pornesc se aprinde un bec galben pe mijloc, în cartea tehnica acel bec semnifica '' anomalii evacuare gaze'', soluții va rog? :/

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine ti-a facut garantia sa vina sa verifice! Dupa verdictul lui cheama un instalator autorizat!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cheama un specialist.

| Mirel4412 a răspuns:

Ti-ai instalat centrala singur sau ti-am instalat-o noi, cu raspunsurile noastre? Cheama un om care stii ca se pricepe sau chiar firma respectiva sa te ajute. Nu pare ca e o problema care se rezolva din 2 click-uri pe telefon, e periculos sa amani si sa faci ce crezi tu.