| Sports a întrebat:

Am o intrebare imprtanta dau si FUNDITA.
Azi la o poza de pe facebook s-a intamplat o problema!
Adica:
Un prieten avea o poza cu el pe facebook si avea un comentariu la poza aia(lasat de un usher de pe youtube scria CE FAIN)
apoi i-am lasat si eu un comentariu la poza aia, a spussadce e fain in poza asta nu stiu)
apoi iel a lasat un comenatriu cu o injuratura la dresa mea.
nu pot sa o spun pentru ca sunt si copii mici pe TPU.
apoi ei am dat x pe comentariul lui cu inuratura si acolo am bifat(raporteaza abuzul) am bifat acolo c eimi cere.
Cand m-am dus pe profilul lui scria(PAGINA SOLICITATA DE TINE NU A FOST GASITA)adica i-am ster pagina? si daca e asa o sa afle cine i-a facut-o?
va rog sa ma ajutati!

11 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Hahahah
Nu nu i`ai sters pagina.
Cine sti o fi vreo problema de la ei.

| PrunaPătrată a răspuns:

Tu ai bifat casuta cu abuzul si aia de la facebook iau sters pagina pai asa daca poti sterge cu un cont alt cont as sterge toate conturile laughing)

| queerkulture a răspuns:

Nu i-ai sters pagina, iti dai seama ce usor ar fi sa stergi cuiva account-ul doar raportandu-l. Incearca sa intri mai tarziu, poate au facut-o indisponibila momentan sau sa nu-ti mai apara tie.

| faratinenupotplange a răspuns:

Nu i-ai sters pagina doar nu iti mai apare tie ca prieten si nu o sa mai afli niik despre el pe facebook atat

| Sports explică:

Un usher de pe facebook PARDON***

| Sports explică:

Apoi eu am dat X scuzati-ma

| Sports explică:

Acum m-am uitat la pozele lu varamea unde si acela caruia i-am dat abuz lasase commuri...acum nu mai sunt comurile lui

| Pιşριяιcă a răspuns:

Nu cred ca i'ai sters pagina, ar fi fost prea usor.Atat timp cat tu ai bifat " raporteaza abuzul ", acum nu te mai lasa sa ii vezi profilul. Insa de sters, nu cred.Mai degraba l'ai sters tu pe el din prieteni laughing. Nu am fb, dar am luat problema asta cu logica.Deci nu stiu daca e chiar asa cum spun eu, oricum pana la urma o sa aflii cauza.

| starangel96 a răspuns:

Nu i-ai sters paginalaughing) te-a blocat de la prieteni, adica nu ii mai poti vizualiza pagina de profil sau nu mai poti vedea nimic despre el, adica daca este etichetat in vreo poza.sau daaca lasa vreun comentariu :p

| vyctor98ism a răspuns:

Nu tu i-ai sters contul(ai trimis abuz la cei de pe faceboook si ei i--au sters contul ca sa nu mai injure, pentru ca nu-l merita)presupun, ca la un cont de pe facbook n-ai avea putere sa stergi alt cont

| Cristina_Rauta_1973 a răspuns:

Pai e o problema aici.
daca ai solicitat ajutorul facebookului, si nu erea asa de garv posibil doar tie sa nu ti arate!