| Roooxaneeelllll a întrebat:

dau funda pentru lamurirethinking daca intru pe un alt facebook decat al meu pot vedea profilul persoanei respective iar mie imi apare la comentariile primite la o poza ca am prieteni in comun cu ea iar cand dau sa o caut imi apare ca o gaseste si cand dau click pe profil imi spune ca pagina solicitata de mine nu a fost gasita... oare sa ma fi blocat?

1 răspuns:
| Alesssya a răspuns:

Da cu siguranta te-a blocat daca de pe alt profil o poti vedea!