| Justmeandmysmile a întrebat:

Ce as putea sa creez dintr-un plic de pudra pentru ciocolata calda, infara de ciocolata calda? Stiu ca suna ciudat intrebarea da nu stiu altfel cum sa ma exprim.

3 răspunsuri:
| Roxy a răspuns:

Denisa@tare faza cu traspul pe nas...
Mai ales ca e dulce si nici nu te pisca.
Pai fa-ti ciocolata rece da cu lapte nu cu apa cum se face de obiceihappy
orneaza paharul cu cerva topping pe partile lateralewinking
Si beabig grin

| Denisa444 a răspuns:

Ciocolata rece sau daca esti mai excentrica poti sa.l tragi pe nas

| ancutzika27 a răspuns:

1.Pui pe o foaie niste lipici si apoi presari pudra si vezi ce iese.
2.O pui in pumn si o arunci in sus sa vezi cum cade
3.Citesti instructiunile de pe spate ca sa mai vezi si tu un limbaj decent si sa inveti cum sa te exprimi.
Bafta!