| brokxy a întrebat:

Buna, stiti la ce supermarket as putea gasi ciocolata calda la plic? Am cautat la Lidl si nu am gasit deloc... FUNDA! Va rog chiar am nevoie!

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Cred sincer ca la toate market-urile se gaseste, pur si simplu trebuie sa intrebi, pentru ca in general e la alta zona decat cafea sau ciocolata (pe la zahar pudra sau ceva asemanator)

9 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Kaufland.

| sofisis a răspuns:

La toate are. Are sigur si la Lidl dar nu ai vazut-o tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti pe ultimul episod nici medicii legisti nu iti mai dau sanse

| brokxy explică (pentru anonim_4396):

Mai taci

| brokxy explică (pentru anonim_4396):

Te apuca des?

| anonim_4396 a răspuns (pentru brokxy):

sad ok bubu mic si prostut :*

| Bizon95 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lal, daca cineva vrea ciocolata calda atunci e in faza terminala sau poti sa insulti... hmm...
CE A ZIS DOCTORUL?!? MAI SCAPI?!? big grin

| Bizon95 a răspuns (pentru brokxy):

Cred sincer ca la toate market-urile se gaseste, pur si simplu trebuie sa intrebi, pentru ca in general e la alta zona decat cafea sau ciocolata (pe la zahar pudra sau ceva asemanator)

| sayWhaaat a răspuns:

La toate are. Eu iau pentru iubita de cate ori merg la Unicarm sau Profi.

| gigite a răspuns:

Numai EU pentru tine iti pot da ciocolata calda (NU fierbinte), dar livrez numai de acasa!