| Ionelauser a întrebat:

Ciocolata calda la plic, ingrasa?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Evident.

| MskDesign a răspuns:

Da si in plus nu face bine la cariera!

| Ionelauser explică (pentru MskDesign):

Cum adica la cariera laughing?

| MskDesign a răspuns (pentru Ionelauser):

Luand in considerare categoria, tu ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca ingrasa

| lBroken69 a răspuns:

Dacă bei 10 căni dinalea pe zi, da.

| ViseInCeata a răspuns:

Nu

| Florin_Catalin_1998_76Bq a răspuns:

Da ingrasa

| kukalka a răspuns:

Stii ce Eu fac? mincind ciocolata nu na ingras o ciocolata 10cercuri Pe stadion asa imi mentin forma