| publicname a întrebat:

Are ceva daca adaug la salata de beouf maioneza din magazin? Daca da, cum sa o mai diluez?

9 răspunsuri:
| machupicchu a răspuns:

Nu se poate compara gustul. Este mult mai buna si mai sanatoasa cea facuta in casa. Nu este greu, ci f.usor, daca ai rabdare.
Succes!

| mioara a răspuns:

Daca nu stii sa faci maioneza in casa este foarte buna si cea din magazin dar nu tb diluata, pui mustar su catava linguri de maioneza in salata.

| antonia09 a răspuns:

Buna,
EU anul trecut am folosit maioneza din comert, a iesit foarte buna salata beof. Nu este nevoie sa o diluezi deloc, este foarte buna asa cum e facuta.
Pofta buna si sarbatori fericite!

| Gabry a răspuns:

Mama a facut-o anul trecut cu maioneza din comert si a iesit chiar foarte buna! Si nu a fost nevoie sa o dilueze!
Sarbatori fericite!happy

| waXonwaXoff a răspuns:

Nu are nimic. dar mai bine daca o faci in casa e mai buna salata

| iri a răspuns:

Da, poti sa pui. Eventual o mai poti dilua cu putin ulei. happy

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are ceva, ceva E-uri in plus! La cit de simplu se face, parca este pacat sa nu faci singurica! Incerca!

| ALY_2447 a răspuns:

Ai putea sa adaugi un pic de ulei este foarte eficient incearca si ai sa vezi

| krisz12 a răspuns:

Nare nimic o sa fi mai sanatos