| мιcнєℓℓє a întrebat:

Cu ce iese mai buna salata de vinete cu maioneza sau fara?
P.S.:

Răspuns Câştigător
| yumary a răspuns:

Pune maioneza!
O sa iasa o salata de vinete super happy
Daca vrei pe lanaga maioneza toaca marunt o ceapa sau doua si pune si albusul de la cateva oua fiertehappy
Sper ca ti-am fost de ajutor.
Pupici si... pofta buna:p

4 răspunsuri:
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Mie imi plac ambele.Dar salata de vinete cu ceapa e mai buna decat cea cu maioneza.Pe langa asta e si mai sanatoasa pentru ca nu contine atatea kcal.O zi buna

| мιcнєℓℓє explică (pentru AiEnmaYuuki):

Pai daca ar fi sa fac eu, de obicei o fac cu ceapa deci e obligatoriu pentru mine laughing

| IoSiAtat a răspuns:

Pai depinde cum iti place tie, mie imi place fara :d. este buna oricum happy!

| patrascu94 a răspuns:

Pai...eu fac maioneza cu 2 oua fierte si 1 ne fiert happy iese buna big grin dar este mai buna fara maioneza...si cu ceapa ne calita