| Misterious a întrebat:

As avea si eu o intrebare...pentru un regim alimentar ce ar trebui sa mananc in afara de cunoscutele salate, pui la gratar, peste etc? stiti cumva alte lucruri? mi le puteti impartasi? Va raman recunoscatoare.

Răspuns Câştigător
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Iaurt(lapte) degresat 0, 1%cu cereale integrale, frigarui cu piept de pui si legume, ciuperci la gratar, mar+ morcov+sfecla rosie, date pe razatoare, vinete cu maioneza din pufuleti, pastari, conopida, si broccoli fierte cu usturoi, urda cu salata de rosii, salata de boeuf cu maioneza din pufuleti...

7 răspunsuri:
| BUBULINA a răspuns:

Bea multa apa
fructe, fara banane, prune, struguri
vita la gratar, curcan

| BUBULINA a răspuns:

@BlindulBen hai ca esti tare
pai daca specifica de salate, pui, peste, gratar...
oare e de ingrasare? ia ghici?confused

| Misterious explică:

Regim alimentar...stiam si de apa si de fructe.am un regim care trebuie sa se incadreze in 1925 de calorii dar m-am saturat de pui, peste...salate.ciuperci...branzeturi.si asta intr-o singura saptamana ...bine tin sa precizez ca doresc sa pierd doar 5 kg din greutatea mea

| Misterious explică:

Da scuze laughing ai dreptate.pai poate se gandea la vreun regim pentru persoanele diabetice sau cu probleme cardiace sau renale exista o gramade de regimuritongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bine bine! dar pentru ce este regimul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimi! in primul rind painea nu trebuie sa lipsesca din meniu! dar stai ca-ti trimit msj! e secret si nu vreau sa vada Bumbuluina!

| Linda a răspuns:

Mananca, cu patru ore inainte de culcare doar mere si ca bautura apa sau lapte.