| Anonim14151515 a întrebat:

Hey,TPU! Am si eu o intrebare..stiti cumva vreun regim alimentar potrivit? Am 15 ani,inaltime 1, 67m,75kg si mentionez ca nu prea am timp de sport pentru ca am si examen si un frate mai mic..imi puteti spune ce ar fi mai adecvat sa mananc si cand? Dau funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Sa mananci de toate, asta e cel mai bun regim alimentar mai ales pentru varsta ta, de toate cate putin, fara sa exagerezi cu nimic.

Si sunt foarte curios cum de la 15 ani nu ai timp de sport. Ce ai asa de multe de facut?

| Anonim14151515 explică (pentru CuriousStuff):

Teme,invat,stau cu fratele meu mai mic, curatenie, ma pregatesc pentru examen, meditatii, proiecte scolare.