| Tutu_Nicu_1995 a întrebat:

Cate kg pot sa slabesc daca fac o luna de sala si tin si un regim cu salate, fara paine, seara mananc doar fructe, carne doar fiarta si la gratar etc?
Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Http://calorii.slabute.ro/calculator-greutate-ideala-copii.html Multe legume, foarte putina carne, 2 fructe pe zi, fara mancaruri uleioase, mai deloc zahar(in special sucurile dulci cola etc.). slabesti sigur. daca vei avea apoi ameteli e de la faptul ca nu mananci destule legume. e mai usor sa slabesti acum decat cand vei fi la 25 de ani sa zicem.

| Tutu_Nicu_1995 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Multumesc de raspuns... deci voi pute-a slabi vreo 5 kg nu?

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru Tutu_Nicu_1995):

Yep. eu am slabit cam 20kg asa. fara sa fac exercitii fizice.

| Tutu_Nicu_1995 explică (pentru OmulDeStiinta1986):

Multumesc happy

| OmulDeStiinta1986 a răspuns (pentru Tutu_Nicu_1995):

Welcomed