| Jeremy1 a întrebat:

As dori si eu niste informatii privitoare la colectivul liceelor Onicescu si Al.I.Cuza din Bucuresti. Informatii despre ce tip de elevi il frecventeaza, cum se comporta, ce preferinte au. Multumesc.

1 răspuns:
| alexoprondrina a răspuns:

Pff!
Iti recomand ONICESCU!
Deci e super-distractie.
Si sunt oameni super ok, adica nu-s cocalari, nu-s rai intre ei si te primesc cu bratele deschise acolo.
Lumea e normala si profii sunt super ok!
Daca vrei sa inveti, sunt si oferte d-astea. adica sunt chiar si proiecte internationale...eu de ex plec in polinia, spania in schimburi de experienta si apoi vin ei la noi. Poti sa te duci la olimpiade pana la si religie.Profi sunt 95% cu doctorat.
Nu stiu ce sa-ti mai zic... e viata, iti deschide multe porti.