| AlexJustMe a întrebat:

As vrea foarte mult sa stiu cum se numesc restaurantele celor 3 chefi de la MasterChef Romania. pe internet nu am gasit. ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| consiliervacante a răspuns:

Sorin Bontea e chef la Radisson in Bucuresti, Florin Dumitrescu la Market8 din Dorobanti, Catalin Scarlatescu la Howard Johnson.

| georgecostin19 a răspuns (pentru consiliervacante):

Eu nu stiu sincer sa-ti spun dar stiu ca se va lansa curand un site Halire.ro care va contine toate restaurantele din Romania din fiecare oras happy Am auzit ca va fi super tare, o sa poti vedea ce oferte au, ce specific, ce meniuri... totul online si vom putea comanda direct de-acolo fara sa mai sunam la ei. Eu abia astept sa se deschida, de mult trebuia un asa serviciu la noi in tara... acum pe facebook la ei au ceva concurs cu video-uri unde se pot castiga bani faini big grin A mai participat careva dintre voi la concursul lor?