| anonim_4396 a întrebat:

Asi vrea sa gatesc azi ceva usor si repede:X:X adica nu stiu ceva pentru cina si un desert (o prajitura cu piscoturi) sau ceva:X:X ideii?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| monochrome a răspuns:

Poti gatii o salata de pui chinezeasca si ca desert briose cu vanilie. tongue

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Pizzette de vinete : http://www.lauraadamache.ro/2011/06/pizzette-de-vinete.html
Pentru desert, scotoceste si tu prin blogul Laurei!
Spor!

| Ruxuletz a răspuns:

Kinder pinguin

| Ezyo a răspuns:

Usor si repede...paste cu sos, -cu branza, sau cartofi pai, mici...ca desert tort marmura...happy

| Chris a răspuns:

Pentru cina poti gati ceva usor, eventual o salata, iar pentru desert clatite.

| Kukusterino a răspuns:

La cina salata, iar la desert un tiramisu