| neanicu a întrebat:

Ati avut vreodata probleme digestive, de la carnea de mititei (stricata, veche, alterata, etc )?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Da! Am avut o data o toxinfectie de la niste mici si am ajuns la spital cu dureri de burta, de cap, varsaturi, febra!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Eu nu, dar incerc sa fiu selectiv si nu consum foarte des. E loc de probleme cand vorbim de carne tocata...

| dd9em4 a răspuns:

Pai da big grin dar colebilu si digest duo fac minuni. Daca persista mergi la urgenta.Nu e de joaca.