| prs0396 a întrebat:

Salut, azi am niste carne de porc prajita, apoi din cate am inteles carnea ar fi fost veche, stricata, din cauza ca a stat ceva timp in frigider si nu era curent. Credeti ca mi se poate intampla ceva? sad

Răspuns Câştigător
| SparkleO a răspuns:

Doar o sa te doara stomacul tongue dar fa-ti un ceai si o sa iti treaca happy

4 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Nu cred ca inteleg intrebarea. Ai mancat carne de porc, care avea un gust/miros OK, ca altfel nu o mancai, nu? Si dupa aia ai aflat ca ar fi stricata, si, desi nu te simti rau, intrebi pe TPU daca poti pati ceva?

| prs0396 explică (pentru Radu284):

DA, ce e atat de greu de inteles?!

| Radu284 a răspuns (pentru prs0396):

E foarte greu de inteles faptul ca tu ai mai multa incredere in ce zic altii decat in simturile tale.

| deliqventa13 a răspuns:

Te va durea stomacul, cam atat