| girl971 a întrebat:

Aveți idei de mâncăruri, deserturi de craciun în forma de animale sau de brăduți, cu mos crăciun sau cu alte chestii care sa atragă atenția unor copii și ca sa le mănânce cu placere?

Răspuns Câştigător
| pisicuta123456789 a răspuns:

Poti pune salata beauf in forma de vradut cu ajutorul formelor de prajituri, sau alte forme, depinede de vrei. Sau prajituri in forme si le colorezi cu frisca si colorant alimentar.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Turta dulce

| Oana92 a răspuns:

Oua umplute si asezate in forma de om de zapada, globulete/ bulgari de zapada din branza de vaca/branza fagaras, fursecuri/biscuiti/prajiturele/turta dulce taiate cu forme de Craciun.

Cauta imagini si pe google, gasesti super idei! Spor la treabahappy

| neacsumihai2009 a răspuns:

Fursecuri...

| girl971 explică:

Mersiiiii! Am cautat pe google, dar nu am găsit mare chestie.Mersiiiii din nou!