| alexgerchev a întrebat:

Aveți idee cum poti scapa de puricii din curte si de pe caini?

4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Te muti...
orice deparazitare v-a tine doar periodic atat timp cat intreg cartierul nu ia masuri in acelasi timp
mai exact, puricii sar de pe animal si depun oua in crapaturile din sol, apoi cand ies din oua sar inapoi pe animal si pe oameni

| romeo78 a răspuns:

La Farmacia veterinară vei afla răspunsul și soluțiile necesare pentru această problemă!
Dar, e ceva de fațadă, atât timp cât în jurul locuinței, terenului dumneavoastră, primăria, ceilalți cetățeni nu fac același lucru!
Mai exact, ajutați câinele, dar în rest e "apă de ploaie".

| Legion7X a răspuns:

De pe câini să le cumperi o zgardă Foresto. Din curte puricii nu scapă niciodată, doar este în natură laughing

Răspuns utilizator avertizat