| anonim_4396 a întrebat:

Azi mi-a scapat feonul pe covor, covor luat acum o zi...si a ramas o dunga in forma de cerc unde e ars, ii pot face ceva sa o mai maschez un pic? Si cand calci pe ea te inteapa, ii pot face ceva?

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca firele alea "tepoase" sunt destul de lungi, cu un forficel foarte bine ascutit, "tunde" varfurile alea arse.

| LoveSleep a răspuns:

Faci mai multe cercuri de genul și zici tuturor că așa e modelul.

| Doub a răspuns:

Îi şopteşti cuvinte frumoase.

| SilviaOVM a răspuns:

Poti doar sa il inlocuiesti....Am patit si eu ceva asemanator cu fierul de calcat laughing