| anonim_4396 a întrebat:

Bauturile energizante chiar ofera energie? si care din ele mai ales? doar daca le-ati testat pe voi insiva in primul rand.

4 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Bună! Nu prea oferă energie, doar dupa a 3-a doză.Cel puţin pe mine mă ia somnul dacă beau una singură... Încearcă Monster Energy, Hell sau Burn.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Iti dau energie dar acum sa nu crezi ca o sa fi un fel de popeye. Energizantul de obicei are la baza cofeina, taurina pentru accelerarea pulsului si mai multe vitamine in dozaj mai mare decat normal. Pe durata scurta gen o ora doua o sa fi mai revigorat. Recomand burn sau redbull deoarece am o cunostinta care a dus mai multe la testat si astea doua au iesit cu cele mai putine substante nocive.

| Kanno a răspuns:

Energie nu stiu cat iti ofera da daca bei mai mult de doua iti garantez ca te apuca tremuratu'...sunt ca si cafeaua oarecum...

| Demon3D a răspuns:

Tocmai ce am baut acum cateva ore 3 energizante Red Bull, la mine nu au absolut nici un efect, nu simt nimic schimbat.