| cenumesapunaici a întrebat:

Branza de vaca. Facuta in casa. Este buna? La procentajul de grasime ma refer. De obicei consum branza din comert. Cu 2% grasime

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Daca laptele este natural, va fi cel mai bun produs natural pe care il vei manca!
Asa c a, nu ezita si consuma branza facuta la tine acasa casa happy
Ninic din ce gasim in comert nu este natural!
O zi buna sa ai happy

| Rakanishuu a răspuns:

Branza de vaca facuta acasa este intotdeauna mai buna decat cea din comert si iti aduce si o satisfactie a muncii. Are mai multa grasime decat cea din comert, ce-i drept, dar este mult mai sanatoasa si lucrul aceste compenseaza. Zic!

| Holy2010 a răspuns:

Cea facuta in casa are dublu grasime dar este mai sanatoasa.

Răspuns utilizator avertizat