| cenumesapunaici a întrebat:

Ce parere aveti despre branza de vaci facuta in casa? De obicei consum sortimente din comert. Pentru ca stiu cate grasime au. Cea de casa cat de buna este?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este mai buna, normal.Grasimea poate depinde de laptele folosit. Poate fi la fel sau mai grasa decat cea din comert.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e facut cum trebuie mai bine branza facuta in casa, are un gust mult mai bun.
In rest da incolo cate grasime are, ca doar nu mananci mult.

| Killa3463 a răspuns:

Branza de casa este mai buna, acum depinde si de care preferi:de capra de vaca etc.winking