| anonim_4396 a întrebat:

Bună,am câteva perechi de adidasi sport de la nike și le-am cumpărat la fiecare sanuri pentru cute de la ikea, eu folosesc o singura pereche și celelalte le las în cutia lor cu sanurile puse. Intrebarea este dacă după un an scot sanurile de la o pereche pentru a o folosi, adidasii nu vor fi largiti la vârf sau rupt materialul sau în general adidasii vor fi la fel ca atunci când i-am cumpărat? Ma îngrijorează faptul ca acele sanuri deși protejează de cute risc sa-mi strice materialul adidasilor, ce ma sfatuiti sa le las sau sa le scot?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ințeleg: folosești o singură pereche pe an, celelalte așteptă cuminți să le vină anul (rândul)

dacă e așa, "Ma îngrijorează faptul "

| Mihocs a răspuns (pentru sierra1):

Ești foarte ironic, adevărul este ca trebuia sa formulez intrebarea mult mai evaziv pentru un răspuns concret, asa funcționează lucrurile la noi!

| sierra1 a răspuns (pentru Mihocs):

"trebuia sa formulez intrebarea mult mai evaziv" - tu ești autorul?

dacă da, n-ai răspuns nici la solicitarea de clarificare de mai sus

| anonima2617181 a răspuns:

Nu le scoate.